Sistem Durumu

Kapalı

Yönetici Girişi

UYARILAR

Dersliklerde öncelik hakkı Enformatik Bölümüne aittir. Diğer bölümlerin öncelikle Derslik 3 ve Derslik 4'ü tercih etmeleri gerekmektedir.

* LÜTFEN DERS BİTİMDE ÖĞRENCİLERİNİZİN BİLGİSAYARLARI KAPATMASINI SAĞLAYINIZ !!!

SİSTEME KAYIT DURUMU

Sistem her dönem final haftası sıfırlanır ve sonraki dönem için kayda açılır. Dönemler Güz, bahar ve yaz olarak 3 dönem şeklinde değerlendirilir. Yaz dönemi ikinci öğretime kapalıdır.

DERSLİK KULLANIMI HAKKINDA

Ders başlangıcında görevli dersliği açacak ve ders bitiminde kapayacaktır. Ders bitiminde görevliye dersinizin bittiğini belirtiniz.

Ders bitiminde sınıf kontrol programını kullanarak tüm bilgisayarları kapatınız ya da öğrencilerin çalıştıkları bilgisayarı kapamasını sağlayınız. Gerekiyorsa sınıf kontrol programı hakkında Enformatik Bölümü öğretim elemanlarından bilgi alınız.

Öğrencilerin çıkışlarda sınıfı düzenli bırakmasını sağlayınız.

Dersliklere yüklenmesini istediğiniz programları 1-10 Haziran tarihleri arasında enformatik bölümüne lisansları ile birlikte iletiniz. Lisans gerektirmeyen yazılımların kurulum dosyasını temin etmeniz yeterli olacaktır.

Her türlü sorun için enformatik bölüm sekreterliğine başvurunuz

  • Dâhili Telefon: 1970
  • İleti: enfbolsek [at] gantep.edu.tr

FİNALLERDE DERSLİK KULLANIMI

Finallerde derslik kullanabilmek için yukardaki iletişim adresinden “gün, saat, ders, öğretim elemanı, derslik sayısı” bilgileri ile rezervasyon yaptırınız. Başvurularınız http://enformatik.gantep.edu.tr adresinde duyurular bölümünde listelenecektir. Lütfen bu listeyi kontrol ediniz.